LALE EDT GIDA A.Ş. KURULUŞUDUR
Garanti ve İade
  • Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.
  • Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.
  • İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.
  • Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma gibidurumlar tespit edildiğinde fotoğraflayıp tarafımıza belgelenmesi gerekmektedir. Ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.
  • İadesi yapılacak olan ürünler, pastamer.net' in siparişinizi size gönderdiği PTT Kargo  tarafından bize ulaştırılmalıdır. Farklı kargo firması ile gönderilen alıcı ödemeli kargolar kabul edilmeyecektir. Hasarlı ve arızalı ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde elimize geçtiği taktirde ulaşım masrafı tarafımızdan karşılanacaktır. Aksi taktirde ulaşım masrafı müşterimize aittir.

Mağazamızdan satın alınan ürünlerde 6502 sayılı kanun gereği ücret iadesi yoktur. 14 gün içerisinde kullanılmayan ve ambalajı zarar görmeyen ürünlerde değişim hakkı mevcuttur
Fatura/bilgi fişinin altında yer alan açıklama kısmına hangi ürünün gönderileceği bilgisi, ürün değişimi / ücret iade talebinin belirterek yazılması ve bu belgenin ürün ile beraber gönderilmesi gerekmektedir.

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak; 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.


300 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir. İadeler nedeniyle sipariş tutarınız 300 TL'nin altına düşmesi durumunda kargo ücreti 8.90 TL tarafınıza yansıtılacaktır.

ÜCRETSİZ KARGO
300 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz gönderim
KOŞULSUZ İADE HAKKI
Satın aldığınız ürünlerde koşulsuz iade hakkı
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
2048BIT SSL Sertifikası ile bilgileriniz güvende
KAPIDA ÖDEMELİ
Tüm siparişlerinizi kapıda ödemeli olarak satın alabilirsiniz.

PASTAMER Tüm hakları saklıdır.

Powered By MarkaClick Digital

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır